Tubądzin PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 09 marca 2011 23:38

Grupa Tubądzin to jeden z czołowych polskich producentów płytek ceramicznych.logo-tubadzin-galeria-glazury-kubicki-warszawa-ursynow-plytki-kuchnia-taras-lazienki

Wszystko zaczęło się w 1983 roku, kiedy to Andrzej Wodzyński i Zygmunt Kaźmierski założyli firmę w Bartochowie. Szybki rozwój i rosnące grono klientów, doprowadziły do przeniesienia przedsiębiorstwa w 1988 roku do Tubądzina i uruchomienia pełnego cyklu wytwarzania płytek.

W 1994 roku uruchomiono nowoczesną linię produkcyjną wykorzystującą technologię monoporozy, czyli jednokrotnego wypału. Uruchomienie linii pozwoliło dynamicznie wkroczyć na rynek europejski i postawiło zakład w szeregu najlepszych producentów płytek.

W 1996 roku powstało profesjonalne laboratorium i wydział vetrozy, w którym rozpoczęto produkcję listew ceramicznych i dekoracji, rozszerzając znacznie swoją ofertę. Olbrzymi potencjał i dążenie do jak najlepszego i najpełniejszego zaspakajania potrzeb klientów doprowadziły do uruchomienia w 2000 roku, w Ozorkowie, jednego z najnowocześniejszych w Europie zakładu produkującego płytki ceramiczne.

Na początku grudnia 2007 roku uruchomiona została kolejna linia w Tubądzinie, która zwiększyła moce produkcyjne tego zakładu o 40%.

W kwietniu 2008 roku Grupa Tubądzin kupiła niemieckiego producenta - firmę Korzilius i tym samym poszerzyła swoją ofertę o płytki elewacyjne i klinkierowe. W maju 2008 uruchomione zostało, pierwsze w branży, Centrum Logistyczne w Cedrowicach.

Od początku istnienia Grupa Tubądzin konsekwentnie poszerza swoją ofertę asortymentową, wciąż podnosi jakość wytwarzanych produktów, urozmaica ich wzornictwo. Produkcja odbywa się w oparciu o najnowocześniejsze światowe technologie i standardy. Na przestrzeni ostatnich 7 lat dynamika rozwoju wyniosła 200%.

Obecnie Grupa Tubądzin to:
Pięć marek - TUBĄDZIN, TUBĄDZIN kreacja Maciej Zień, DOMINO, ARTE i KORZILIUS, skierowane do różnych grup klientów, ponad 120 kolekcji w następujących formatach:

  • płytki ścienne w formacie 20x20, 20x25, 25x36, 33,3x60 cm,
  • płytki rektyfikowane w formacie 32,7x59,3 cm,
  • uniwersalne płytki gresowe (ścienne i podłogowe) w formacie 11,5x11,5 cm, 24x24 cm, 31x31 cm, 32,8x32,8 cm, 32,8x49,5 cm, 39,5x39,5 cm,
  • mozaika ścienna i podłogowa formatu 2,5x2,5 cm,
  • przeszło 600 wzorów dekoracyjnych listew ceramicznych,
  • wieloelementowe kompozycje ceramiczne - łazienkowe i kuchenne,
  • bogaty wybór gresu szkliwionego 33,3x33,3 cm i 45x45 cm z przeznaczeniem na tarasy, salony, łazienki i kuchnie, . płytki elewacyjne i klinkierowe; zewnętrzne kształtki i elementy dekoracyjne
  • system tarasowy koraTER,

Niezwykle istotnym elementem działania Grupy Tubądzin są partnerzy handlowi. Sieć dystrybucji oparta jest na grupie dużych hurtowni płytek ceramicznych, które obsługują mniejsze punkty detaliczne w obszarze swojego działania. W całym kraju firma współpracuje bezpośrednio z ponad 100 hurtowniami i pośrednio z ponad 1000 sklepów i salonów detalicznych. Połączenie zaangażowania dystrybutorów w promocję wyrobów, pozwala firmie systematycznie zwiększać poziom sprzedaży.
Nasze produkty, obok rynku krajowego, są również znane i cenione na rynkach takich krajów jak: Rosja, Białoruś, Litwa, Łotwa, Estonia, Ukraina, Niemcy, Francja, Belgia, Holandia, Wielka Brytania, Irlandia, Szwecja, Norwegia, Czechy, Słowacja, Węgry, Rumunia, Bułgaria, Austria, Grecja, Kazachstan, Mołdawia.

Grupa Tubądzin bierze również aktywny udział w promowaniu kultury oraz prowadzi szeroko zakrojoną działalność charytatywną i społeczną. Wspiera m.in. Muzeum Wnętrz Dworskich w Tubądzinie, gdzie odbywają się współorganizowane przez firmę koncerty muzyki dworskiej.
Ponadto przez dziesięć lat firma organizowała Tubądziński Championat Jeździecki - konkurs w skokach przez przeszkody, połączony z festynem dla całych rodzin, który co roku, przyciągał pasjonatów jeździectwa, ludzi biznesu, przedstawicieli władz lokalnych i państwowych oraz całe rodziny, pragnące miło spędzić czas. Tradycje wpierania sportów konnych są kontynuowane, bowiem Grupa Tubądzin jest jednym ze sponsorów Festiwalu Jeździeckiego w Gajewnikach.

Wspieranie licznych domów dziecka, domów opieki społecznej, szkół, przedszkoli i innych placówek jest ważnym obszarem działania firmy.

Celem Grupy Tubądzin jest dążenie do jak najpełniejszego zaspakajania potrzeb coraz szerszej grupy klientów, osiągane poprzez konsekwentne poszerzanie asortymentu i realizowanie spójnych działań marketingowych.

Kolekcje 29,8 x 59,8 cm
Szczegóły kolekcji PARMA...
Parma

Kolekcje 44,8 x 22,3 cm
Szczegóły kolekcji ALDEA...
Aldea
Szczegóły kolekcji CHIANTI...
Chianti
Szczegóły kolekcji REN...
Ren
Szczegóły kolekcji STORM...
Storm

Kolekcje 33,3 x 60 cm
Szczegóły kolekcji ALBERO...
Albero

Kolekcje 32,7 x 59,3 cm
Szczegóły kolekcji ALABASTRINO...
Alabastrino
Szczegóły kolekcji ANDALUZJA REKTYFIKOWANA...
Andaluzja Rektyfikowana
Szczegóły kolekcji BRAID...
Braid
Szczegóły kolekcji CALLE...
Calle
Szczegóły kolekcji HARION...
Harion
Szczegóły kolekcji MORINGA...
Moringa
Szczegóły kolekcji NAVONA...
Navona
Szczegóły kolekcji SARDA...
Sarda
Szczegóły kolekcji SUBLIME...
Sublime
Szczegóły kolekcji ZAMBIA...
Zambia

Kolekcje 2,5 x 2,5 cm
Szczegóły kolekcji MOZAIKI...
Mozaiki

Kolekcje 25 x 36 cm
Szczegóły kolekcji AMBER...
Amber
Szczegóły kolekcji CAFFETERIA...
Caffeteria
Szczegóły kolekcji CASTANIO...
Castanio
Szczegóły kolekcji HOMME...
Homme
Szczegóły kolekcji INVERNO...
Inverno
Szczegóły kolekcji KUBA...
Kuba
Szczegóły kolekcji SIROCCO...
Sirocco
Szczegóły kolekcji TAJGA...
Tajga
Szczegóły kolekcji WERSAL...
Poprawiony: czwartek, 10 marca 2011 09:36
 

Migawki

17|01|2011
Prezentacja nowych kolekcji Grupy Paradyż podczas targów "Budma 2011"
W dniach 11 - 14 stycznia 2011 r. odbyła się jubileuszowa 20-ta edycja Międzynarodowych Targów Budownictwa BUDMA w Poznaniu. Tematem przewodnim targów było hasło "Zrównoważone budownictwo - energooszczędność, innowacyjność, bezpieczeństwo" - jako jedno z najbardziej istotnych zagadnień działalności człowieka oraz funkcjonowania gospodarki.